Casa Tecnologia 5G Tempo libero Viaggi all'aperto intelligente Finanza Più

Група компаній Tiens впроваджує принципи розвитку "Обіймати світ і і служити світові"

2021-10-20

Корпорація “Tiens”, яка завжди прагне стати лідером світового промислового комплексу охорони здоров'я, 16 жовтня 2021 року провела святкування "Карнавал на честь 26-ї річниці", чим ще раз продемонструвала переконання “Tiens”  "Обіймати світ і служити світові" глобальним партнерам і людям всього світу, які піклуються про розвиток індустрії комплексної охорони здоров'я.За 26 років наполегливої роботи компанія “Tiens” крок за кроком створювала глобальну мережу, починаючи з одиничного продукту, диверсифікованої структури продукції, комплексних медичних послуг, а потім вже й інноваційного та інтегрованого розвитку кількох промислових учасників. Компанія постійно експортує продукти для здоров'я та доносить концепцію здорового способу життя до понад 47 мільйонів сімей по всьому світу, а також отримала широке визнання в поліпшенні імунітету більшої частини аудиторії.


Пан Лі Цзіньюань, голова ради директорів “Tiens”, глобального підприємства, що знаходиться під впливом глобальної пандемії, не був приголомшений, а цілком підготувався до труднощів. Він очолив підприємство, щоб швидко побудувати глобальну транскордонну соціальну платформу електронної комерції “Tiens” через інноваційні нові моделі і механізми, адаптуючись до глобального складного економічного середовища, і реалізував "Покупку, продаж і заміну товарів в світі", а також допоміг сім'ям створити багатство через споживання, знайти роботу, почати бізнес і керувати глобальним бізнесом.


За 26 років свого розвитку компанія “Tiens” зосередилася на створенні більшої соціальної цінності, дотримувалася принципів суспільного добробуту та благодійності, створила індустріальний парк здоров'я “Tiens” з інвестиціями понад 1,1 млрд. доларів США і коледж “Tianshi” з інвестиціями понад 2,6 млрд. доларів США, інвестувала понад 500 млн. доларів США в соціальний добробут і благодійність, дотримувалася суспільної моралі, почуття справедливості і отримала широке визнання з боку світових споживачів. Пан Лі Цзіньюань, голова ради директорів “Tiens” Group, заявив, що “Tiens”  піде далі, дотримуючись принципу розвитку "Охоплювати світ і служити світові"!


Disconoscimento: questo articolo è stato ristampato da altri supporti e ha lo scopo di trasmettere più informazioni. Tutte le risorse di questo sito sono raccolte su Internet e lo scopo della condivisione è per l'apprendimento e il riferimento di tutti. In caso di violazione del copyright o della proprietà intellettuale, lasciaci un messaggio.

ultimo

La “China Miao – Art Exhibition” è stata presentata alla Settimana della Moda a Milano

China Eastern Airlines ha partecipato al North Bund International Aviation Forum 2023.

Bampo di mezza inclinata, dalla cina, ha raggiunto la settimana della moda a milano

Bampo, dalla cina, appare la settimana della moda di milano

Inaugurazione del volo diretto “Shanghai-Istanbul” di China Eastern Airlines il 28 settembre

DYU Lancia la Bici Elettrica D3F: Uno Sforzo Verso i Viaggi Ecologici nel 2023

© Diritto d'autore 2009-2020 Informazioni sulla ricchezza    Contattaci  SiteMap